یونی ارز را بشناسید

سالها بود که ما چند نفر داشتیم در جزیره‌های جداگانه‌ای، در بازارهای مالی داخلی و بین‌المللی فعالیت می‌کردیم؛ بعضی‌مان ده پانزده سال، بعضی‌مان کمتر؛ بعضی‌مان پای نمودار بودیم و بعضی‌مان پشت میز دستگاههای دکیف پولی و خصوصی و نهادهای عمومی. اما این کافی نبود.

یک روز نشستیم فکر کردیم که تجربه‌های ما اگر باهم جمع شود، می‌تواند ارزش افزودۀ خیلی بیشتری تولید کند. از این اجتماع می‌توانیم هم خودمان بیشتر سود کنیم، هم به دیگران برای کسب ثروت حلال کمک کنیم. ما ذره‌هایی پراکنده بودیم که به قول مولانا، ترکیبمان می‌توانست خیلی خیلی مثمر ثمرترمان کند:

ذره‌ها بینم که از ترکیبشــان
صد هــزاران آفتــاب آمد عیـان

این شد که دورِ هم جمع شدیم و به فکر تأسیس یک شبکۀ مالی قدرتمند افتادیم؛ شبکه‌ای که بتواند دست هر علاقمندی را بگیرد، به او آموزش بدهد، از اخبار و تحلیلهای روز دنیا در بازارهای مالی باخبرش کند و هر جا که نیاز به خدماتی داشت، دستش را بگیرد.

یونی‌ارز نام شبکه‌ای است که حالا پیش روی شماست و در گام اول، حوزۀ فعالیتش را بر «رمز ارزها» _ یا به‌اصطلاح رایجتر «ارزهای دیجیتال» _ متمرکز کرده تا در شرایط اقتصادی فعلی، به گردش مالی بازرگانان ایرانی کمک کند و اگر مقررات اجازه دهد، به سایر هموطنان نیز خدمت‌رسانی کند.

با یونی‌ارز می‌توانید صفر تا صدِ آنچه در زمینۀ رمز ارزها لازم دارید را دریافت کنید و خوشبینیم که هیچ سؤال یا نیاز شما را بی‌پاسخ نخواهیم گذاشت؛ ان‌شاءالله.

27,400
قیمت خرید تتر از ما
26,950
قیمت فروش تتر به ما